Fairytale haze
06 Feb 2016 by Leca | Art

Krásné únorové dopoledne. Pár "dní" nazpět jsem se zmínila o grafické Once upon a time aktuálce... A sliby se mají plnit! Zdárně se mi podařilo dosledovat loňskou sezónu (k letošní jsem se bohužel ještě nedostala) a jak už to tak u mě bývá, otevřela jsem PS. Už to bylo nějakou tu doby, kdy jsem dělala nepracovní grafiku... Když se teď na tu směsici nepovedenin zpětně podívám, možná jsem se do nich neměla pouštět. Pchééé!

OUaT Cast (OUaT) - První wall je s většinou hlavních podezřelých z druhé season. Jako vždy z původní myšlenky sešlo a vzniklo něco úplně jiného. Možná proto mi nikdy nejde plnit zadané úkoly přesně podle "návodu".

Ruby (OUaT) - Tuhle postavu nijak zvlášť v lásce nemám, ani její příběh mi nic moc neříká - nicméně se mi líbil shoot. A to evidentne stačilo k tomu, abych vytvořila wallpaper.

Evil sisters (OUaT) -Muhehe, moje oblíbená Regina s její nevyvedenou sestřičkou. Wall, který byl původně vytvořený jako header.

Magic (OUaT) - Podobný wall s Emmou jsem měla už jednou rozdělaný, ale nějak se mi nedařila - barevná kombinace, kompozice obrázků, text... prostě nic (!) blah. Nicméně s pokusem číslo dvě jsem docela spokojená.

Fairytale (BatB) - Manipulace mě vždycky bavily a tohle se nabízelo samo...

Love (BatB) - Neměla jsem v úmyslu začít se dívat na Beauty and the Beast! Když seriál začal, viděla jsem jeden díl a razantně jsem odmítla dále trpět. Ale osud tomu chtěl, že jsem viděla kousek jednoho dílu s příšerným CZ dabingem a mé zvědavé já mi nedalo pokoj, dokud jsem na YT nenašla ukázku v originále. Grrr! Jay má geniální hlas a já si chtěla nakopat, protože mi bylo jasné, že jen kvůli tomu jeho chrapláku se na tu hrůzu budu muset dodívat až do konce. A samozřejmě jsem musela vytvořit i nějaký ten wall, ještě že promo postery mají docela líbivé.

1 Comments


by Michelle @ 13 Feb 2016 10:27 am
B&B nesledujem a nezaujalo ma to, ani keď to dávali v telke (ale originál si zrejme pre istotu púšťať nebudem, aby som nedopadla ako ty laughing). Moja sestra to však z nejakého záhadného dôvodu zbožňuje laughing Manipulácia sa ti ale extrémne vydarila a celkovo sa mi páči spracovanie toho wallu - ak by som bola fanúšikom, určite by som si ho dala na plochu.

Z očividných dôvodov ma teda viac zaujali tie kúsky k Once - všetky do jedného sú spracované ohromne. Maximálne sa mi páči spôsob, akým pracuješ s textom - ja mám dojem, že ten môj vyzerá vždy rovnako nudne a neviem, ako sa v tom zlepšiť. Ja osobne mám Ruby celkom rada a vadí mi, že ju odtiaľ tak nenápadne vyšachovali, no aj keby som ju nemala rada, ten wall s ňou by mi stále pripadal zrejme najúžasnejší zo všetkých. Na pohľad pôsobí oproti tým ostatným tak jednoducho, ale v mojej duši vyvoláva pocit dokonalej harmónie - inak tie svoje dojmy nedokážem vysvetliť laughing
Name/Nick:
E-mail/Web: (optional)
Emotions: angel angry cool crying devil hm laughing love sad shame tongue wassat what wink wtf 

| Forget Me
Captcha
Powered by CuteNews