Once upon an evil...
15 Jan 2016 by Leca | Site

Poslední Kate & Curran look mi nějak přirostl k srdci. Zvykla jsem si na něj a nějak jsem si nedovedla představit, že to na DREAMWORLD mělo vypadat nějak jinak.

Ale ať už se mi look "líbil" sebevíc, tohle jsou grafické stránky a proto jsem se rozhodla pozměnit aspoň header. Kódování jsem moc nedala - původní dvojici vystřídali dvě EVIL sestry, z nichž jedna je mou oblíbenou postavou ze seriálu Once Upon a Time (odkud jsou použitá proma - jen tak btw, kdyby se našel někdo, kdo byl roky v komatu a nevěděl by, odkud jsou Regina a Zelena). Barvy jsou také malinko jiné. Tolik však k mému designovému "čarování". Příště se budu muset polepšit. Asi bych si na změnu looku měla vzít dovolenou a dostatečně dopředu si to zapsat do diáře!

No a proč zrovna Evil queen a Wicked witch? Postupně se mi daří dávat re-watch OUaT a logicky jsem právě v dílech, kde se Zelena pěkně vybarvuje!  *V blízké době snad i nějaká ta Once grafika...*

1 Comments


by Michelle @ 05 Feb 2016 08:55 am
Nechce sa ti vytvoriť design aj pre mňa? Lebo mne sa straaaašne nechce a tie tvoje sú vždy také skvelé a perfektne by sa mi hodili tongue Som prekvapená, že si si zvolila práve túto tému, ale zároveň sa teším, lebo Once! Jeeeej! A teším sa aj na sľúbenú grafiku, dúfam, že príde čoskoro (aj keď si ju sľúbila už v polke januára, takže... kde je? Hm?)

Inak ani ja som na DW už veľmi dlho nebola, dokonca som prešvihla i tvoje Kate/Curran layout a musela som sa ním ísť pokochať do tvojej layoutovej histórie. A vyzeral teda úžasne - hneď mi pripomenul, že by som sa tiež mohla prekonať a niečo na túto tému vytvoriť.

A musím zareagovať aj na tú tvoju "fascináciu" s mojím intertovaním - nemôžem ti povedať, ako sa mi podarí, aby to bolo vždy také smooth, lebo to fakt ani sama neviem laughing Ja len väčšinou skúšam všetko možné a občas to urobí taký pekný efekt to intertovanie, že to tam nechám a rozhodne to nie je zámer. Sorry angel Oj, a vďaka za pochvalu! Hmm, svojou poslednou wallpaperovou nádielkou si mi pripomenula ešte aj to, že som stále nedopozerala MMFD - ale obávam sa toho konca, dvojka bola taká happy a čo som preklikávala tretiu sériu, tak sa zdalo, že to nebude mať úplne happy koniec sad laughing
Name/Nick:
E-mail/Web: (optional)
Emotions: angel angry cool crying devil hm laughing love sad shame tongue wassat what wink wtf 

| Forget Me
Captcha
Powered by CuteNews