My mad fat diary
02 Nov 2015 by Leca | Art

Letošní FFko - ať už bylo jakékoli - si budu pamatovat hlavně díky skvělým chvilkám u deskovek, a pak jen tak mimo řečí díky "novému" seriálu. Dámy a pánové... My mad fat diary. Anglická věc, která má na můj vkus neuvěřitelně málo dílů a rozhodně bych víc než uvítala nejméně dvojnásobnou dávku.

Tato UK věc mi učarovala nejen svým zpracováním a podáním ne zrovna růžového tématu, ale hlavně postavami. Díky prvním sériím Skins a MisFits jsem zvyklá na určitou úroveň britských věcí a MMFD nezklamalo. Naopak líbilo se a plně si zaslouží pozornost dalších diváků. Pokud máte chvilku, zkuste mrknout.

To be continued (MMFD) - Seriál srší fajnovými hláškami, myslím, že na slovní spojení "to be continued" už se nikdy nebudu dívat stejně.

Dear diary (MMFD) - Jedna z mála profilových fotek, která krásně reprezentuje dinamiku seriálu. Nenašl jsem důvod ji nepoužít.

Rae and Finn (MMFD) - Ach, to bych nebyla já, abych neuděla aspoň jeden couple wallpaper. Celkově jsem v seriálu milé páry, ale tak R/F je topka...

0 Comments


Name/Nick:
E-mail/Web: (optional)
Emotions: angel angry cool crying devil hm laughing love sad shame tongue wassat what wink wtf 

| Forget Me
Captcha
Powered by CuteNews