Jensen Ackles winter
16 Dec 2014 by Leca | Site

Mám ráda tmavé variace webdesignu. Vždycky jsem je měla raději, ale z nějakého důvodu se v období vánočních svátků uchyluji k světlejším tónům. Určitě za to může sníh - lépe řečeno jeho křiklavá absence za oknem! Světlejší barvy bych taky mohla svést na chmurnou náladu, která se mi poslední dny lepí na paty, anebo jsem prostě chtěla temnější looky rozehnat bílou... bělejší... Tolik ke coloringu letošního zimního kabátku tady na DREAMWORLD - přeberte si to.

Když pominu bílou, šedou a modrou, tak osoba na headeru žádné dovysvětlení nebo komentář nepotřebuje, slr to bych nebyla já, abych k tomu něco neměla, že?!  Vzpomínám si období mých seriálových začátků a  umíněné odpírání si sledovat Supernatural. Jensen mi přišel "moc komerční" a Jareda jsem neměla po nakoukání Gilmore Girls moc ráda (protože shipuju Rory s Jessem, samozřejmě)... Pak se mi ale do rukou dostala krátká záležitost - Dark Angel, kde jsem se Acklesově postavě vyhnout nemohla... A světě div se, spadla mi čelist. Ehm, netrvalo ani týden a už jsem si kazila očí (a připisovala si na seznam seriálovou srdcovku!!!) u sledování první season o dvou bratrech, co loví duchy, demóny a další potvory...

Ale dost už blábolů. Všem děkuji za přízeň i přes mou propastnou nečinost a slibuju, že se pokusím zlepšit (muehehe). Minulý look s ústřední dvojicí z knihy Present Perfect - kterou ještě jednou doporučuji, najdete v sekci past. V případě, že byste narazili na nějakou krpu (nebo se vám, něco nezobrazovalo správně) dejte echo.

3 Comments


by Handa @ 20 Dec 2014 11:15 pm
Moc pěkné. angel
by Leca @ 25 Dec 2014 04:39 pm
number one fan laughing laughing laughing
by Handa @ 25 Jan 2015 03:53 pm
Si piš devil
Name/Nick:
E-mail/Web: (optional)
Emotions: angel angry cool crying devil hm laughing love sad shame tongue wassat what wink wtf 

| Forget Me
Captcha
Powered by CuteNews