Fateful Choice 7 - the end
04 Oct 2014 by Leca | Writings

Ani se mi neche věřit, že po tolika letech je Fateful Choice konečně dokončená. Za tu dlouhou dobu se stala mou součástí - takovým tím projektem, na kterém Vám záleží, ale ať děláte co děláte, nedokážete si najít dostatek času, abyste se mu mohli naplno věnovat.

Ačkoli byla hlavní linka vymyšlená už před lety a od té doby se nezměnila, k jistým úpravám během vypravování příběhu došlo. Zářným případem je vedlejší postava Jeffa Franka, který se mi tak nějak přikradl z koutka oka do hlavního zorného pole. Myslím, že větší pozornost jsem se mu rozhodla věnovat po tom, co si z něj Angel udělal osobního fackovacího panáka. Jsem si vědoma, že při vysvětlování jeho postavy jsou vidět změny, které povídku malinko narušují, ale v konečném důsledku jsem s tím, co pro příběh udělal a jak se vybarvil smířená.

Další věcí u které jsem váhala byl epilog. Psát ho? Nebo ne? Nakonec jsem podlehla nostalgii a dovolila si to, čemu se většinou vyhýbám a pár řádků na rozloučenou dopsala. Poslední kapitolu si můžete přečíst tady - Fateful choice 7 nebo v sekci Writings. Tímto se tedy s crossoverem BtVS a Bones loučím... A doufám, že si najdu čas na dopisování dalších několik let rozpracovaných věcí, z nichž o některých zatím nikdo ani neví...

3 Comments


by Evka @ 13 Oct 2014 04:19 pm
Děkuju za poslední díl povídky, který nezklamal! Jako fanince obou seriálů se mi nápad moc líbil a ještě víc pak jak jsi dokázala přesně vystihnout jednotlivé postavy, takže to bylo dobře uvěřitelné/ představitelné i po tolika letech od zkončení Buffy... a jestli se nám povídka aspoň trochu líbila? kdyby ne tak bych sem nechodila snad dva roky každý měsíc jen kvůli ní zkontrolovat jestli není další díl ;D :) (nepochop špatně - kvůli jiným věcem nechodím hlavně proto, že většinu ostatních seriálů, kterým se věnuješ neznám, i když teď nově GoT se chytám :) ), přeji hodně zdaru do dalšího psaní, na které máš velký talent
by Evka @ 13 Oct 2014 04:21 pm
oprava - fanynce... omlouvam se zda se mi že mě počítač a mobil čím dál víc připravují o gramotnost.. anebo je to jen výmluva..
by Handa @ 25 Jan 2015 03:55 pm
smrk love
Name/Nick:
E-mail/Web: (optional)
Emotions: angel angry cool crying devil hm laughing love sad shame tongue wassat what wink wtf 

| Forget Me
Captcha
Powered by CuteNews