Winter storm
14 Dec 2012 by Leca | Site


Zdravím zachumlaná v huňaté dece s borůvkovým čajem po levé ruce a hrsí Tofeifee po ruce pravé... Babí léto už je EHM dávná minulost a tak bylo na čase přijít se zimním lookem. Původní plán byl ve světlých a vánočních barvách, ale pak mi bylo "navrhnuto," abych oslabila svou averzi ke Host castu tím, že je využiju pro nový header... Ehm, dopadlo to tak, jak to dopadlo. Můžu jen doufát, že si takto na herecké obsazení zvyknu a připraví mě to na film... Předešlý desing najdete, jako vždy, v sekci past...

Love You (The Host) - header má základy v tomto wallpaperu, nad kterým jsem strávila na mě nehorázně dlouhou dobu (celých 38 minut, kdy to bylo 8 minut práce a 30 minut zírání do monitoru a mumlání typu "blah, děs, děs, děs)
Btw slíbená 4. kapitola Fateful Choice by měla přibýt během víkendu...

1 Comments


by Anni. @ 14 Dec 2012 11:04 pm
Miluju miluju miluju ten novej layout, je vážně krásnej perfektní a dokonalej:) vážně se mi moc líbí :) S tim tofifee jdi někam! Taky chci! :D No i když já mám doma neskutečnou horu čokolády, už je mi z toho zle, dneska jsme dělali cukroví a já se toho zas přejedla a teď se za to nesnášim:D takhle do šatů moc nezhubnu teda:D Myslím, že nic jinýho než zvyknout si asi nezbývá no... leda na to nekoukat... a to se zas většině lidem nechce :D 8 minut práce a 30 minut blah, děs děs:D to mě dostalo :D ale moc dobře to znám... já vždycky čučim na ten monitor a řikam si, ty jo, je to děs, co udělat, aby to vypadalo líp :D a stejně to tak zas nechám, ale tole rozhodně děs není, je to super a mně se moooc líbí:) No teď s tim podělanym pskem (který mi táta pořád nenainstaloval na notebook) mi trvá jeden wall tak dvě hodiny :D :D docela mazec... :D A jinak co se týče světlých vánočních barev, tohle je lepší, já stejně radši tmavší barvy;)
Name/Nick:
E-mail/Web: (optional)
Emotions: angel angry cool crying devil hm laughing love sad shame tongue wassat what wink wtf 

| Forget Me
Captcha
Powered by CuteNews