Buffy slays back
17 May 2015 | Leca | Art | | 0 Comments

Nedávno jsem se dostala do diskuze, kde přišla řeč na oblíbené seriály z dob, kdy jsem posedávala ve školní lavici na základce. A ani se mi nechce věřit, že velká většina mých mudlovských přátel zmínila Buffy the vampire slayer. Páni, až mi vyrazilo dech, jaké mám cool kamarády... Tedy až do chvíle, kdy jsme se dostali ke konci třetí série a velká většina z nich byla přesvědčena, že tím seriál skončil. Shame on them. *hihi*

Mou whedon-geek-ovskou povinností bylo jejich celoživotní klam rozprášit... a jak jinak, než nabídkou společného promítání (muhehe). Čas však dovolil jen úzký výběr dílů, ale má snaha byla odměněna jejich zájmem a já můj exterňák se při sdílení docela zapotil. S pocitem vykonání dobrého skutku mě popadla nostalgie a v takovémto stavu je záhodno zapnout PS. Na výsledky se můžete podívat níže...

Slayer (BtVS) - Promo fotka k první sérii, dalo by se říct jedna z těch nejzákladnějších kamenů a já ji ani jednou nezneužila... Tohle beru jako takovou pidi nápravu.

Forever (BtVS) - Ach, jeden z mých oblýbených dílů z páte season. Jako hrdý bangel fanoušek jsem si dovolila si připomenout jejich epic moment:

I can stay in town as long as you want me.
 

Heroes artwork
19 Mar 2015 | Leca | Art | | 3 Comments

Ha, snažím se držet svého předsevzetí zuby nehty. V prvníCH dvou měsících se mi to kdoví jak nedařilo, ale březen je mĚsíc plný překvapení. Nejen, že jsem stihla nový design (YEAH), ale dokonce se mi podařilo ukrást malinko časového volna a Photoshop využít k vytvořění čtyř wallpaperů.

Většinou, když pracuju na grafické aktuálce, motá se jedním (maximálně dvěma) směrem (směry) - ať už se jedná o seriál, knihu, film či osobnost. Dnes je i tady změna. Nejdřívě jsem začala nostalgicky Vampire Academy, pak se přesunula ke krvavému Dexterovi, následně mě vlny podivna zavedly k Supenatural až jsem vše zakončila seriálem Arrow... hm... Ale dost už omáčky, jde se rovnou na věc.

Strigoi (Vampire Academy) - Důvodů, proč se graficky vracet k VA je několik, ale ten aktuální je soutěž, která probíhá na mé family site!

Blood slides (Dexter) - Ani se mi věřit nechce, že jsem si tento seriál ani jednou nevzala na paškál - možná proto jsem byla tak hrrr použít ústřední dvojici jako nový DW header. Každopádně, tady je wall, který jsem následně přeformovala v úvodní pic.

Highway to Hell (Supernatural) - Ach Dean, jestli že jsem nazvala aktuálku "HEROES artwork" ten by tady nemohl chybět, no nemám pravdu?! Jeho evil linku v úvodu letošní season jsem si docela užívala (kdyby jste se ptali mě, tak bych klidně kývla na pár dalších dílů). Asi je to "menší" úchylka. Tuhle postavu bych měla ráda, i kdyby z něj udělali maniaka s fóbií z malých holčiček v růžových šatech...

Weakness (Arrow) - poslední kousek okupují hned dva hrdinové - ha, team Arrow (jak si vlastně neříkají). Seriál, kterému jsem po první sérii dávala vlažnou šanci na to stát se něčím víc, mi tak nějak vlezl pod kůži a těď je radost se na ty zamaskované "Robiny Hoody" dívat.

 


Dexter Morgan nostalgia
15 Mar 2015 | Leca | Site | | 1 Comments

Ač jsem si světlý design s Jensem Acklesem veeelmi oblíbila, byl to přeci jen zimně laděný look. A protože nám přichází jaro (konečně), bylo načase ho vyměnit. Obvykle mám velký problém s tím, koho umístit na header. Je proto zvláštní, že tomu tak tentokrát nebylo.

Nedávno jsme s kamarády probíraly jak pitomě skončil seriál Dexter... upřímě, myslí si snad někdo, že producenti si s koncem hlavních postav nějak snesitelně vytáhli?! No, nebudu se rozepisovat o sálodlouhé debatě, v každém připadě jedním z jejich důsledků byl můj pomalý rewatch tohoto jinak docela povedeného díla - právě v době, kdy jsem začínala uvažovat nad výmenou DW kabátku... Bylo tedy jen logické zabrousit do krvalých vod tohoto sériového vraha.

Po nekonečném prohledávání googlu a fandomových galerií mi nevím proč nejvíce imponovalo práve použité promo. Ladění barev bylo velmi jednoduché (muhehe) a překvapivě i kódování šlo rychle a od ruky. S výsledným lookem jsem spokojená tak z 50-ti procent, za což může můj NEtalent, nikoli použitý pic. Okay, to by mělo být vše...


Review update
01 Jan 2015 | Leca | Review | | 2 Comments

Krásný začátek roku 2015. Abych dostála svému (raději jen tiše vyřčenému) předsevzetí, našla jsem si v dnešním "lenošení" chvilku na aktualizování mé skromné a prachem zanesené sekce Knižních Recenzí. Díky spolupráci mými family stránkámi - INTOXICATED.CZ, které (divte se nebo ne) stále fungují, ač v úspornějším měřítku - jsem zaneprázdněná "recenzováním", a to jakože docela dost. Jsem za to velmi ráda (!!!), a proto jsem se také rozhodla si menší skladiště takto načtených knih hromadit i na DREAMWORLD .

Opakuji, že se nejedná o akčně aktualizovanou součást stránek, je to jen takový šuplík, téměř zapomenutých věcí, které byste měli vyhodit, ale nechcete se jich jen tak vzdát... Tentokrát jsem nepřidala jen kousky od notoricky známných podezřelých jako jsou Mead a Andrews, ale i od pro mne nových autorů jako je Helprin či Kane. Pokud bych měla z updatovaných knih nějakou doporučit (vřele a více než dobrovolně), tak to bude nejnovější díl Kate Daniels - Magie na vzestupu.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next >>

Powered by CuteNews