Dexter Morgan nostalgia
15 Mar 2015 | Leca | Site | 1 Comments

Ač jsem si světlý design s Jensem Acklesem veeelmi oblíbila, byl to přeci jen zimně laděný look. A protože nám přichází jaro (konečně), bylo načase ho vyměnit. Obvykle mám velký problém s tím, koho umístit na header. Je proto zvláštní, že tomu tak tentokrát nebylo.

Nedávno jsme s kamarády probíraly jak pitomě skončil seriál Dexter... upřímě, myslí si snad někdo, že producenti si s koncem hlavních postav nějak snesitelně vytáhli?! No, nebudu se rozepisovat o sálodlouhé debatě, v každém připadě jedním z jejich důsledků byl můj pomalý rewatch tohoto jinak docela povedeného díla - právě v době, kdy jsem začínala uvažovat nad výmenou DW kabátku... Bylo tedy jen logické zabrousit do krvalých vod tohoto sériového vraha.

Po nekonečném prohledávání googlu a fandomových galerií mi nevím proč nejvíce imponovalo práve použité promo. Ladění barev bylo velmi jednoduché (muhehe) a překvapivě i kódování šlo rychle a od ruky. S výsledným lookem jsem spokojená tak z 50-ti procent, za což může můj NEtalent, nikoli použitý pic. Okay, to by mělo být vše...


Review update
01 Jan 2015 | Leca | Review | 2 Comments

Krásný začátek roku 2015. Abych dostála svému (raději jen tiše vyřčenému) předsevzetí, našla jsem si v dnešním "lenošení" chvilku na aktualizování mé skromné a prachem zanesené sekce Knižních Recenzí. Díky spolupráci mými family stránkámi - INTOXICATED.CZ, které (divte se nebo ne) stále fungují, ač v úspornějším měřítku - jsem zaneprázdněná "recenzováním", a to jakože docela dost. Jsem za to velmi ráda (!!!), a proto jsem se také rozhodla si menší skladiště takto načtených knih hromadit i na DREAMWORLD .

Opakuji, že se nejedná o akčně aktualizovanou součást stránek, je to jen takový šuplík, téměř zapomenutých věcí, které byste měli vyhodit, ale nechcete se jich jen tak vzdát... Tentokrát jsem nepřidala jen kousky od notoricky známných podezřelých jako jsou Mead a Andrews, ale i od pro mne nových autorů jako je Helprin či Kane. Pokud bych měla z updatovaných knih nějakou doporučit (vřele a více než dobrovolně), tak to bude nejnovější díl Kate Daniels - Magie na vzestupu.


Merry Christmas
25 Dec 2014 | Leca | Site | 3 Comments

Krásné a klidné vánoční svátky s rodinou a Vašimi nejbližšími. Do příštího roku jen samé úspěchy a radost! Děkuji za trpělivost, hřejivá slova a hlavně přízeň, která Vás neopouští...

 

 


Jensen Ackles winter
16 Dec 2014 | Leca | Site | 4 Comments

Mám ráda tmavé variace webdesignu. Vždycky jsem je měla raději, ale z nějakého důvodu se v období vánočních svátků uchyluji k světlejším tónům. Určitě za to může sníh - lépe řečeno jeho křiklavá absence za oknem! Světlejší barvy bych taky mohla svést na chmurnou náladu, která se mi poslední dny lepí na paty, anebo jsem prostě chtěla temnější looky rozehnat bílou... bělejší... Tolik ke coloringu letošního zimního kabátku tady na DREAMWORLD - přeberte si to.

Když pominu bílou, šedou a modrou, tak osoba na headeru žádné dovysvětlení nebo komentář nepotřebuje, slr to bych nebyla já, abych k tomu něco neměla, že?!  Vzpomínám si období mých seriálových začátků a  umíněné odpírání si sledovat Supernatural. Jensen mi přišel "moc komerční" a Jareda jsem neměla po nakoukání Gilmore Girls moc ráda (protože shipuju Rory s Jessem, samozřejmě)... Pak se mi ale do rukou dostala krátká záležitost - Dark Angel, kde jsem se Acklesově postavě vyhnout nemohla... A světě div se, spadla mi čelist. Ehm, netrvalo ani týden a už jsem si kazila očí (a připisovala si na seznam seriálovou srdcovku!!!) u sledování první season o dvou bratrech, co loví duchy, demóny a další potvory...

Ale dost už blábolů. Všem děkuji za přízeň i přes mou propastnou nečinost a slibuju, že se pokusím zlepšit (muehehe). Minulý look s ústřední dvojicí z knihy Present Perfect - kterou ještě jednou doporučuji, najdete v sekci past. V případě, že byste narazili na nějakou krpu (nebo se vám, něco nezobrazovalo správně) dejte echo.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Next >>

Powered by CuteNews