Find some inspiration
13 Sep 2011 | Leca | Art | 4 Comments
Čabas, všem "grafiku" chtivím návštěvníků. devil
Čas si zdrhá nebezpečně rychle a tak jsem si řekla, že bych si mohla zase jednou udělat photoshopovou chvilku. Není v tom kdovíjaký vzorec, jen zběžné listování nashromážděnýma fotkama v laptopu z nichž některé padly za oběť mým wallpaperovým choutkám.

Because of you (Crossovers) - můj nejoblíbenější crossover pár jsou Dean s Brooke (to asi nebude žádná novinka) a ta tyhle dvě fotky se mi k sobě docela hodily, takže stačilo pár minu a jednoduchý wall byl na světe...

Immortal love (Mortal instruments) - né že bych kdovíjak měla tuhle knižní sérii ráda už vůbec nejsem fandou páru Jace a Clary, ale obl knížky Fury mě prostě a jednoduše donutil k této manipulaci...

Mystery L.A. (Mortal instruments/Other) - tahle fotka mi ležela v PC strááášně dlouho, pořád jsem přemýšlela, dke ji tak nejlépe použít. Pořád se mi něhodila do páru s žádnou jinou, až to nakonec dopadlo, jak to dopadlo...

Understant (Merlin) - naprostá inprovizace a tak trochu zvědavost, jak že to bude v season 4...

Iron kissed
29 Aug 2011 | Leca | Art | 6 Comments
V poslední době se vše kolem mě bortilo. Světlo na konci tunelu zatím nevidím, ale tak ti kteří mě znají vědí, že mě jen tak něco nepoloží, takže se budu prát a snad se to čase nezlepší... cool Toť vysvětlení k neaktualizování...

Nebude Vás nudit tím, co že mi "bránilo" věnovat se DW, protože to by bylo na dlouho a já bych se při vysvětlování asi upsala k smrti a taky protože Vás mám ráda a nechci Vás uspat... Takže přejdu rovnou ke grafické pidiaktuálce.

Mystery Writer (Castle) - poslední série Castla skončila opravdu zajímavě, až se hanbím, že jsem neudělala wall k poslednímu dílu... tak snad tento kousek může být považován za takovou malou náplast mojí neschopnosti se k posledním minutám last season jakkoli vyjádřit!

City of fallen Angels (Mortal instruments) - okay, tahle knižní série mě niktrak nedostala, ale jelikož už jsem se dostala až k CofA, tak si zaslouží aspoň jeden wallpaper s podle mě nezajímavou C a sem tam fajným J (jo, to že mě to nedostalo ze mě čiší, upřímě ve čtení pokračuju jen díky dvěma postavám a nejsou to ti dva na wallu :-D)

Iron Kissed (Mercy Thompson) - když už jsem u MI, tak tady je wall současné knižní sérii, se kterou trávím červenec/srpen. Na to že je to o vlkodlacích se to číst dá... Ale zase není to pro mě na úrovni VA (ehm, a co taky je, že?!) Ikdyž Adam ujde a Mercy je zase jednou docela snesitelná dámská hl. hrdinka...

Fajn, to by mělo být zase na chvilku vše. Užívejte poslední dny prázdnin jak se dá!

Going green is the way to be seen!
13 Jul 2011 | Leca | Site | Full story 5 Comments
Po AWW dovolené jsem zpět a řadím se k netově aktivním lidem. laughing
Těch deset dní uteklo jako voda a momentálně jsem vytížena brigádou, ale i tak mi to nedalo a musela jsem splácat nový look.
Dlouho jsem přemýšlela o barevné kombinaci, kterou jsem ještě na DW nepoužila, ale nic kreativního mě nenapadalo a tak padla volba na mou milovanou zelenou. Na headeru se sluní Kaya Scodelario, pro neobeznámené, Effy ze Skins seasno 3 and 4. Její pobyt tady na Dream World nemá specifický důvod, prostě se mi jen líbily tyto picy. Merlinovský vzhled najdete (jako vždy) v sekci past.

A další věc, krom nového kabátku se Vám musím pochlubit, že DW bylo vybráno jako SOTM července a to webem Delicate Awards, kde si krom jiného můžete přečíst i rozhovor s mou maličkostí...

A krom SOTM se můžete TADY podívat i na skromnou sbírku awardů, které se mi podařilo ukořistit v rámci DA 2010...

Okay, to by mělo být na nějakou dobu vše wink

It´s like pain, this pleasure
29 Jun 2011 | Leca | Art | 5 Comments
Že ahoóóój, ještě než Vás budu mučit svou grafickou nadílkou, musím se pochlubit - konečně to mám deklarované - jsem definitivně a neodvolatelně blbec titulovaný. laughing cool wtf Když nepočítáte to, že jsem se málem udusila v taláru a čapce, tak to proběhlo docela hladce (žádný pád - yeah to me). tongue Ale pojďme ke grafice.

Katniss (Hunger games) - druhý kousek k úžasné knižní sérii. Je to opravdu nepodařená manipulace, kde mi hledání toho "správného" obličeje zabralo nekonečně mnoho času!

Perfect moment (Merlin) - okay, seriálu Merlin se věnuju už třetí aktuálku, takže už se tomu nedá říkat minimánie, řekněme, že je to prostě mánie a šmitec. laughing K wallu samotnému - jsem sice A/G fan, ale těmhle dvěma by to slušelo taky (jo, Lancelot se stále může jít klouzat)!

Belong (Merlin) - to by nebyla merlinovská aktuálka, aby jste tady nenašel kousek s Artušem a Gwen - ehm, je to zase manipulace, ale zajímavé je, že na originální picu byly obličeje těch samých herců, ale nelíbily se mi! (pro zajímavost, tady je originální pic).

Queen (Merlin) - předposlední kousek k Melinovi je s často fandy zavrhovanou postavou - hele, nevím co proti ní všichni máte laughing (Sunny - enjoy)

Witch (Merlin) - aby toho nebylo málo, tak tady je nášup s Morganou, je to jen velice jednoduchá záležitost, která byla hotová do pěti minut...

Pain (The Host) - ach, jak já se těším, až si přečtu druhý a třetí díl - tímto se graficky vracím k úžasné knížce The Host a mému fav páru z knihy.

Right (The Host) - a pojďme to uzavřít ještě jedním wallpaperem k The Host, tentokráté s Wanderer a Mel...

Okay, tímto se s Váiy na nějakou chvilku loučím, neboť v pátek odjíždím na dovču. Mějte se tady všichni fanfárově love

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next >>

Powered by CuteNews