Light up the world...
11 Apr 2012 | Leca | Site | | 6 Comments
... cause the end is comming. Tak nějak bych mohla charakterizovat letošní jarní design. Je to jeden z těch rozporuplných looků. Na jednu stranu se na něm snoubí světlost a oranžová - dvě věci, které nemám moc v lásce, ale na stranu druhou je na headeru manipulace
Buffy a Angela, kteří jsou docela solidní protiváhou.

Možná si říkáte, že Chuck a Blair nedostali moc prostoru, ale na můj vkus si tady pobyli hodnou chvíli a je čas nechat GG za sebou (blah *angel*). Předešlý look najdete jako vždy v sekci past. Současný vzhed je optimalizovaný pro Mozillu, ale i EI či v O a Chromu by měl na 99% fungovat nerozházeně. Kdyby jste narazili na nějaký kiks - hoďte echo.

Nakonec jen to, že tento jarní look tady bude nejpíš až do léta, protože stáž mě začíná zaměstnávat opravdu poctivě a k tomu se zapojuju do chodu nejen tohoto grafického koutku. To mi připomíná - určitě koukněte na intox nebo DA, kde právě probíhá grafická soutěž o zajímavé ceny.

A to už by mělo být vše... Mějte se krásně!

Fateful Choice 3
10 Apr 2012 | Leca | Writings | | 2 Comments
Dnes pro Vás mám další pokračování crossover povídky ze světa BtVS and Bones:

Fateful choice
Dokázal to. Angel se postavil Senior partnerům a ve finální bitvě vyhrál. Naplnil proroctví a získal smrtelnost. Ale nic není zadarmo a tak i tady je háček. Ano, Angel je člověk, ale Síly mu odebraly vzpomínky na jeho upírskou existenci a vytvořily nové – Angel žije v domnění, že se narodil jako Seeley Booth. Žije zajímavý, avšak normální život, dokud jeho z jeho tiskových prohlášení, jakožto agenta FBI, neuvidí jistá blondýnka…

Opravdu jsem se snažila nahrát tuhle kapitolu dříve, ale znáte mě... Milion věcí bylo důležitějších a pak mě postihla nehorázná lenost, kterou jsem se snažila překonat docela dlouho.

Každopádně, kapitolu jako vždy najdete v sekci WRITINGS a nebo na povídkovém portálu b-a.org. Veškerá kritika a zpětná vazba je jako vždy vítána!

CZ/SK graphic project "Epic Couple"
24 Mar 2012 | Leca | Art | Full story | 4 Comments
Zdravím SHs!
Tak konečně jsem v dostupnosti svého laptopu a můžu nakódovat těch pár wallpaperů, které se mi v nečekaně nabitém únoru podařilo splácat. Ale ještě něž se k tomu dostanu, chtěla bych Vám všem moc moc moc poděkovat za chuť se zapojit a mě tak udělat ohromnou radost! Jelikož mi dnešek zazdila stáž a já už nemám sílu omrknout všechny Vaše ganiální díla, udělala jsem si na všech 17-náct webů čas zítra a hodlám okomentovat, každý jeden grafický skvost!

Okay, takže teď už žádné okolky, tady je těch pár PS kousků.
Bangel (BtVS & AtS) - pro mě jasná, volba! První pár, který mě kdy oslovil a opravdu se mi dostal pod kůži. Nejen samotný příběh "úpír miluje přemožitelku," ale i přirozená chemie mezi herci. Zkrátka ať to berete z jakékoli stránky, jednoznačný Epic Couple!

Dimitri & Rose (Vampire Academy) - tahle dvojka je u mě párem numero uno! A to nejen v rozmezí knižních příběhů, ale i co do seriálů a filmů. Richelle se podařilo vytvořit charaktery, které se nejen doplňují, ale také jsou jeden pro druhého vnitřní výzvou. Možná něco jako pokřivené magnety (nevím, jak jinak to popsat...).

Chair (Gossip Girlr) - seriálový pár, který byl záchraným kruhem, při sledování GG. Osobně bych si tuto TV Show sama a dobrovolně na koukání nevybrala, ale já prostě neodolám sázce a když pak prohraju... takhle to dopadá :-D Každopádně tihle dva si štítek EC rozhodně zaslouží!

Jared & Wanderer (The Host) - další z knižních "párů" (ti z Vás, kdo jste Hosta četli, chápete uvozovky),kde to jiskří, až Vás pálí papír pod prsty. Hlavně díky W a J se těším, na další díly této ságy...

Fajn, to by bylo vše. Ještě jednou všem grafičkám velké díky. Pokud Vašemu očku ještě některý ten web unikl, tak je všechny najdete ve full story!!!Chuck & Blair design
07 Mar 2012 | Leca | Site | | 0 Comments
Zdravím, zdravím...
Ani se mi nechce věřit, že už je tomu více jak měsíc, co jsem si našla chvilku na DW. Po svátcích jsem myslela, že budu mít volnější období, ale opak byl pravdou a já byla časově ještě nedostupnější...

Původně jsem měla v plánu nahodit nový vzhled na Valentýna (proto je tento design také laděn do barev, které bych normálně nevolila) ale, zase to nevyšlo. No, ehm, jak se říká, lépe pozdě než vůbec... takže tady Vám přináším rozporuplný postvalentýnsko-jarní DW look. Barevnou kombinaci už jsem svedla na love svátky, takže už jen vysvělit proč header okupují Blair s Chuckem (pro ty z Vás, kteří nevědí o ko jde, je to jedna z ústředních dvojic z Gossip Girl).

Už dávnou jsem se měla poučit a jen tak se nesázet, ale to bych nebyla já, abych se neuvrtala do vražedné sázky... A pak ji samozřejmě pohrála - shame on me! No a výsledek toho byla povinnost nakoukat mnou nenaviděné GG (a když říkám nenáviděné, tak to tak i myslím). Dalo by se říct, že mi dějová línie nic neříká a postavy mi příjdou fakt jako že hloupé (no vážně, nekteré jsou asi po lobotomii). Světlou věcí celého seriálu a důvodem proč jsem se z tohoto počinu nezblázdnila jsou právě Chuck a Blair... A proto, že jsem jim vděčná, že mi koukání tohoto hororového počinu maličko usnadňují, jsem se rozhodla je využít pro nynější layout...

předešlý VD look najdete (jako vždy) v sekci past. Okay, to by mělo být vše... Snad to tady C/B přežijí ve zdraví...

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next >>

Powered by CuteNews