Art autumn theorie
07 Oct 2015 | Leca | Art | 1 Comments

Nová seriálová sezóna začala a jak už to tak semnou prostě je - nestíhám. To znamená, že z letošních kousků jsem stihla nakoukat maximálně tak jeden-dva díly The Big Bang Theory. Ále, to neznamená, že zůstanu pozadu s grafikou, která je potažmo mým před-letním konspiračním preview, což je reakcí na šokující zakončení loňských sezón.

 WTF momentů u mě až tak moc nebylo (začínám si myslet, že je to se mnou podobně jako s dětmi v Příšerkách: "věk nevinnosti se zkracuje...") Nicméně graficky se dal velmi dobře zpracovat konec minulé série Once Upon a Time. A - jakožto mou velkou seriálovou srdcovku-  nemohla jsem si odpustit aspoň jeden wall k Supetraturalu...

Waiting (OUaT) - Emmu mám jako postavu docela ráda, není to Evil Queen, ale v letošní season tam cítím veliký potenciál...

Dark Swan (OUaT) - I druhý kousek je k OUaT a možné transformaci v "Dark Swan". Jen představa tria Regina, Rumpl a Dark Swan a tetelím se radostí... *sorry Hook*

Carry On (SN) - Hmf, scénaristi by tehnle seriál mohli psát třeba jen pro jednu lokaci a jednu obludu, ale pokud tam bude Dean, budu se na to dívat a to jakože fast ráda!


Change of scenery
03 Oct 2015 | Leca | Site | 1 Comments

S právě propukající seriálovou sezónou jsem měla neuvěřitelné dilema, kterým směrem hnát DW desing. Seriálů, které se snažím sledovat (v rámci možností člověka s prakticky neexistujícím volným asem) je opravdu hooodně. Vybírat tak nebylo vůbec nic jednoduchého (nepomohlo ani kafe jedné nekonečně dlouhé noci, kdy má mysl ne a ne usnout).

Byla jsem na tom tak špatně, že jsem propadala panice a chtěla jsem si zahrát marvelovského šíleného vědce a zkřížit několik TV shows dohromady. Naštestí jsem se včas zastavila (každopádně mi podobné obludnosti utkvěly v paměti a neslibuji, že je nebudu ventilovat jiným způsobem) a katastrofě mohlo zabránit jen jedno - se založenýma rukama jsem si stoupla před jednu ze svých knihoven a prohléžela si obálky.

Očima jsem minula mou srdcovku - sérii o kick-ass Kate Daniels. A pak už nebylo co řešit... Stačilo jen najít .psd soubor s neoficiální obálkou k prvnímu dílu, který jsem kdysi stvořila. A řeknu Vám, tak rychle jsem po grafické stránce hotovo neměla snad nikdy(ne že by té práce bylo bůhví kolik)! Barvy se tak nějak vyvinuly samy a stejně tak i kódování, které se zase až tak (oproti minulému looku) nezměnilo. V každém případě to tady opětovně tak nějak přirozeně potemnělo, což lichotí nejen počasí tam venku, ale tomuto webu jako takovému...


Buffy slays back
17 May 2015 | Leca | Art | 0 Comments

Nedávno jsem se dostala do diskuze, kde přišla řeč na oblíbené seriály z dob, kdy jsem posedávala ve školní lavici na základce. A ani se mi nechce věřit, že velká většina mých mudlovských přátel zmínila Buffy the vampire slayer. Páni, až mi vyrazilo dech, jaké mám cool kamarády... Tedy až do chvíle, kdy jsme se dostali ke konci třetí série a velká většina z nich byla přesvědčena, že tím seriál skončil. Shame on them. *hihi*

Mou whedon-geek-ovskou povinností bylo jejich celoživotní klam rozprášit... a jak jinak, než nabídkou společného promítání (muhehe). Čas však dovolil jen úzký výběr dílů, ale má snaha byla odměněna jejich zájmem a já můj exterňák se při sdílení docela zapotil. S pocitem vykonání dobrého skutku mě popadla nostalgie a v takovémto stavu je záhodno zapnout PS. Na výsledky se můžete podívat níže...

Slayer (BtVS) - Promo fotka k první sérii, dalo by se říct jedna z těch nejzákladnějších kamenů a já ji ani jednou nezneužila... Tohle beru jako takovou pidi nápravu.

Forever (BtVS) - Ach, jeden z mých oblýbených dílů z páte season. Jako hrdý bangel fanoušek jsem si dovolila si připomenout jejich epic moment:

I can stay in town as long as you want me.
 

Heroes artwork
19 Mar 2015 | Leca | Art | 3 Comments

Ha, snažím se držet svého předsevzetí zuby nehty. V prvníCH dvou měsících se mi to kdoví jak nedařilo, ale březen je mĚsíc plný překvapení. Nejen, že jsem stihla nový design (YEAH), ale dokonce se mi podařilo ukrást malinko časového volna a Photoshop využít k vytvořění čtyř wallpaperů.

Většinou, když pracuju na grafické aktuálce, motá se jedním (maximálně dvěma) směrem (směry) - ať už se jedná o seriál, knihu, film či osobnost. Dnes je i tady změna. Nejdřívě jsem začala nostalgicky Vampire Academy, pak se přesunula ke krvavému Dexterovi, následně mě vlny podivna zavedly k Supenatural až jsem vše zakončila seriálem Arrow... hm... Ale dost už omáčky, jde se rovnou na věc.

Strigoi (Vampire Academy) - Důvodů, proč se graficky vracet k VA je několik, ale ten aktuální je soutěž, která probíhá na mé family site!

Blood slides (Dexter) - Ani se mi věřit nechce, že jsem si tento seriál ani jednou nevzala na paškál - možná proto jsem byla tak hrrr použít ústřední dvojici jako nový DW header. Každopádně, tady je wall, který jsem následně přeformovala v úvodní pic.

Highway to Hell (Supernatural) - Ach Dean, jestli že jsem nazvala aktuálku "HEROES artwork" ten by tady nemohl chybět, no nemám pravdu?! Jeho evil linku v úvodu letošní season jsem si docela užívala (kdyby jste se ptali mě, tak bych klidně kývla na pár dalších dílů). Asi je to "menší" úchylka. Tuhle postavu bych měla ráda, i kdyby z něj udělali maniaka s fóbií z malých holčiček v růžových šatech...

Weakness (Arrow) - poslední kousek okupují hned dva hrdinové - ha, team Arrow (jak si vlastně neříkají). Seriál, kterému jsem po první sérii dávala vlažnou šanci na to stát se něčím víc, mi tak nějak vlezl pod kůži a těď je radost se na ty zamaskované "Robiny Hoody" dívat.

 


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Next >>

Powered by CuteNews