PS creativity
31 Dec 2013 | Leca | Art | | 0 Comments

V poslední době jsem hledala inspiraci na mnoha místech - v knihách, seriálech a dokonce (což je u mě nezvyklé) i ve filmech. Dopadlo to tak, že jsem všude posbírala něco málo a s tím jsem pak "čarovala". Své zastoupení tady mají všechny tři zmíněné sekce mého života - v zastoupení s castlem, The Host, Angels and Demons, nebo třeba Vampire Academy.

Kate (Castle) - policejní detektiv, který nejde daleko pro sarkastickou narážku a slovíčkaří se svým "kolegou" spisovatelem. Sriál mě první sérií nadchl, ale postupně to i s ním jde s kvalitou do kytek. Nicméně ještě stále koukatelný.

Hope (Twilight) - Twilight sága byla dlouho mou součástí (ač se zato můžu stydět, je tomu tak)a Aleca s Jasperem nejoblíbenějším párem. Bylo fajn narazit na jejich fotky a připomenout si je...

Stay (The Host) - Kniha se mi líbila, film nebyl tak špatný, ale co tvůrcům neodpustím, je skutečnost, že zapoměli na mou fav scénu. Vykompenzovala jsem to aspoň takto.

Trust (Anita Blake) - ve čtení pilně pokračuji (jak mi to je nsoučasný to-read list dovoluje). Tady je wall k prvnímu dílu s jednou z tamních quotes.

Too young (Angels and Demons) - vážně netuším proč jsem skončila u tohohle výtvoru. Možná proto, že jsem tento film nedávno viděla a nějak mi zůstal v podvědomí...?

Belikov (Vampire Academy) - konečně taky došlo na Dimitriho - ač bych byla raději na Bena a rozhodně raději za Danilovy kratší vlasy... tak to dopadlo, jak to dopadlo. V každém případě kompromis je někdy taky docela fajn - takže krátkovlasý Danila - hm?


Darkness
24 Nov 2013 | Leca | Art | | 1 Comments

Na Vampire diaries se dívám už jen kvůli Caroline, Klausovi a Stefanovi... a pak taky ze zvyku. Nikdy jsem nepatřila k velkým shipperům teamu Delena - Elana mi leze krkem a Damon je díl od dílu větší podpapučák. Naopak Car a Stefan se krásně vyvýjejí a spolu s nimi i Klaus nabýrá na několik slibně se prolínajících vrstvách. Ač hlavní hrdinku nemusím, tak jsem team Stelena a pak taky shippuju Claroline - ti dva nemají chubu. Vážně doufám, že jim J. Plec dopřeje několik hot chvilek a následnou epickou EG. V neposlední řadě tady dnes najdete i wall k Vampire Academy (to je ale překvápko, co?!).

Come Home (Vampire Diaries) - Jedna z mých oblíbených Stlena momentů, co se týká této season, protože jsme jich moc neviděli...

However long it takes (Vampire Diaries) - přiznávám bez mučerní - tenhle moment mě dostal do kolen a chtěla poskakovat radostí. Bylo to perfektní, takže jsem prostě musela zapnout PS a scénu znetvořit...

Darkness (Vampire Academy) - jestli má někdo ve stranách jasno, tak je to právě takhle kick-ass hrdinka. Nicméně použitou quote mám strašně ráda a řekla jsem si proč ji nepoužít u Rose.


Black Wolf
25 Oct 2013 | Leca | Art | | 0 Comments

Aneb jak u mě propukla TW mánie ve velkém. Prvně seriál, kterému jsem se vyhýbala - český název "Vlčí mládě" je rudá na semaforu sama o sobě. Ale nakonec jsem si řekla, že už jsem viděla hodně horších věcí a stále žiju - takže proč si to nezkusit ještě jednou... A výsledek mě nemohl překvapit víc! Hlavním tahounem sice není děj, ten je plný děr a rozporů (co se hlavně první série týče), ale na druhou stranu postavy jsou epické - zase ne všechny! A aby toho nebylo málo, tak přidávám i další dva wallpapery k další letošní novince - k seriálu Orphan Blakc, u kterého stále váhám, co si o něm vlastně myslím...

No man (Teen Wolf) - Derek je badass postava - i když mu to v bojích zrovna dvakrát nejde. Každopádně je to ten tichý a tajemný tvrďák, tkerého si prostě musíte oblíbit.

Skin (Teen Wolf) - ehm, tohle asi nevysvětlím. Zasvědcení vědí, ostatní mohou nevěřícně kroutit hlavou. Tyhle dva shippuju, není to ten hardcore styl, ale takový ten nevinný a milý. No prostě každou jejich společnou scénu si maximálně užívám.

Bleeding (Teen Wolf) - jen jeden wall by prostě nezachytil jejich chemii a dynamiku. Ach jo...

Orphans (Orphan Black) - letošní novinka, u které jsem čekala, že se budu mírně nudit, ale po první sérii jsem tak nějak zvědavá, co bude dál...

Away (Orphan Black) - ne že bych jejich scény vyhledávala, tihle dva spolu být můžou či nemusí, ale scéna, ze které je použitá quote byla strááášně milá.


Trying new TV shows
03 Oct 2013 | Leca | Art | | 0 Comments

Jakobych těch rozkoukaných věcí neměla málo, řekla jsem si, že bych si mohla na seznam přidat další dvě položky. V jednom případě šlo o soupku 90210 - na kterou jsem se dívala pod nátlakem a vyloženě mi krvácely oči a roztékal se mozek... A v druhém případě jsem dala na doporučení a vrhla se dlouho odříkaný Teen wolf. Nutno podotknou, že tady jsem nelitovala. I když je první season nekoukatelná, postupně se seriál rozjíždí... A to nemluvím o Stilesovy a Derekovy.

Stilinski (Teen Wolf) - jak už jsem naznačila výše - pokud existuje důvod, proč se sledováním TW zařít a pokračovat - je to právě Stiles. Miluju jeho mimiku a gesta.

Derek and Lydia (Teen Wolf) - vbylé dvě postavy, které mi v seriálu imponují. Obávám se, že ostatek charakterů je spíše podprůměrný...

Naomi (90210) -školní It girl, která byla snadno prokouknutelná, ale díky několika dílům ve třetí sírii asi nejlepší...

Not trying (90210) - Jeden jediný ship za celých pět sérií (nebo kolik jich bylo). Tihle dva mi k sobě šly už od prvního momentu a i když si scénáristi napsali svoje - oni pro mě jsou a budou endgame.

 


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next >>

Powered by CuteNews