The 100 stories
03 Jun 2014 | Leca | Art | | 2 Comments

Letošní season Once upon a time u mě vyšla 50/50. První půle, kdy seděj odehrával v Zeminezemi bycvh klidně oželela - nijak nepropadla kouzlu jejich Petera Pana. Zato Wicked part byla famózní. Bavila mě a já hltala díl za dílem. V letošní jina docela suché sezóně jsem narazila na novinku The 100, co e scify záležitost stvořená na základech knižní předlohy. Kniha je víc jak podprůměrná, ale seriál mě zatím víc než baví... Nutno říct, že nejvíce si užívam postavy, které v knize nebyly nebo jim bylo dopřáno málo prostoru.

Wi will be tested (The 100) - úvodní hláška k celému seriálu, sice delší ale krásně vystihuje atmosféru a představuje seriál sama o sobě.

Octavia (The 100) -postava, která v knize dostala méně prostoru a navíc tam byla vykreslena velmi odlišně. Tu seriálovou si lze oblíbit mnohem snadněji.

In each other (Once Upon a Time) - momentka s Emmou, která mi hned padla do oka. Pokud to měl být první wall s touto postavou, tak právě tato fotka se mi šikla.

Elsa (Once Upon a Time) -tady se svezu s davem. Z konce season jsem byla vyjevená a pozdim očekávám se zadrženým dechem. A po pravdě tak trochu s obavami - po tom, co udělali s Tangled, to taky ani jinak nejde...

Love (Once Upon a Time) - ach, tak jsem REgině tu její šťastnou chvilku přála, a ono zase nic. Bylo to smutné a pro mě nečekané - doufala jsem v happy queen, ale obávám se, že se vrátí zase ta stará známá evil lady.

Storybrooke (Once Upon a Time) - poslední záležitostí je jednoduchost s mými dvěma fav postavami a nějakou still ze seriálu. Není to zrovna dvakrát povedené, ale to není žádný můj wall.


Fateful Foice 5 and 6
15 May 2014 | Leca | Writings | | 1 Comments

Dlouho jsem s toutou crossover povídkou nemohla pohnout, až jsem si konečně jedno uřekla - v hlavě toho máš tolik, už tam není místo, je potřeba to ventilovat do wordu - a věřte nebo ne, pomohlo to. Díky níže zmíněnému re-postování přináším hned dvě kapitoly společně.

Pátou kapitolu najdete v sekci writings, nebo tady: Fateful choice 5 a hned na ni navazující šesté pokračování tady: Fateful choice 6. Momentálně mám v laptopu již dopasnou závěrečnou část. Bylo fajn se s tímto dílem pasovat takvou dobu. Původně jsem si myslela, že to bude otázka roku a ono se to malinko protáhlo. Tímto děkuji všem, které ješt neunavilo čekání na mé psaní a taky těm, kteří jso utak hodní a přehlížení velké množstí překlepů...


Mercedes strikes
03 Apr 2014 | Leca | Art | | 0 Comments

Knižní sérii o automechaničce Mercedes Thompson mám strašně ráda. Miluju děj, imponují mi postavy a hlavně žeru to jak autorka vykresluje smečku a její dynamiku! Dlouhou dobu jsem se chtěla pustit do wallů, kde bych použila knižní obálky a po pravdě jsem s finalními pokusy o grafiku malinko psokojená (no, aspoň v tomto momentě).

Frost (Mercy Thompson) - obálka k poslednímu dílu, který byl zase napsaný velmi slibně. Kniha byla propředená akcí a Mercy a ani Adam neztratili nic na svých charakterech, dokonce i jiskření meni nimi je stále svěží a čtivé.

Somday (Mercy Thompson) - tuhle quote mám strašně ráda a stejné platí i o knižní obálce. Většina knižního děje Mercy/Adam ship .- co víc si přát...

Moon called (Mercy Thompson) - cover prvního dílu celé série. I on hrál větší roli v tom, že jsem po knize sáhla. Nejdříve v angličtině a pak i o českém překladu.

R.I.P. (Anita Blake) - ani dnes vás neošidím o manipulaci směřovanou do světa Anity Blake. Raději se nebudu rozepisovat, komu patří původní tělo na wallu - to bych tento kousek pak taky mohla hodit do koše...


Vampire chemistry
09 Feb 2014 | Leca | Art | | 1 Comments

Muselo to přijít - čekal snad někdo, že bych se tomu mohla vyhnout? Ne? Máte pravdu. Po nakoukání Vampire Academy jsem byla strašně zklamaná. Tak jsem chtěla, aby se mi to líbilo, ale i přesto, že jsem fanda knížek se musím přiklonit ke zdravým kritikům a souhlasit, že ač to bylo srandovní a místy koukatelné, většina byla brak... Další novinkou je moje re-reading knížek o Anitě Blake, které jsem si nakoupila v angličtině bezostyšně se na ně doposud práší... Snad se postupem času prokoušu všemy doposud zveřejněnými díly.

If it is there (Vampire Academy) - strašně milá still z produkce Vampire Academy. Jdná se o opravdu jednoduhé použití fotky - na přání nejmenované osoby. Tak tady to máš a pozor - použij jen na vlastní nebezpečí...

Romitri (Vampire Academy) - neveřili byste jak bylo težké najít použitelnou fotku Danily aka Belikova... Už jsem to pomalu vzdávala, až se mi koutkem oka podařilo dosáhnout na použitý pic. Nakonec jsem s wallem byla spokojenější, než jsem si původně myslela.

Easy (Vampire Academy) - wall se samotou Rose, s tím, že použiju jen filmové fotky, byl taky na snadě - no ne? Nevím proč, ale evokuje mi to jeden můj starší wall se Sophií Bush jako s Rose... Hm, divné.

Kill them (Anita Blake) - další osamocený kousek k Anitě s knižní quote. Nevím proč jsem si umanula, že k manipulacím používám obličej Zoey.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next >>

Powered by CuteNews