Mercedes strikes
03 Apr 2014 | Leca | Art | 0 Comments

Knižní sérii o automechaničce Mercedes Thompson mám strašně ráda. Miluju děj, imponují mi postavy a hlavně žeru to jak autorka vykresluje smečku a její dynamiku! Dlouhou dobu jsem se chtěla pustit do wallů, kde bych použila knižní obálky a po pravdě jsem s finalními pokusy o grafiku malinko psokojená (no, aspoň v tomto momentě).

Frost (Mercy Thompson) - obálka k poslednímu dílu, který byl zase napsaný velmi slibně. Kniha byla propředená akcí a Mercy a ani Adam neztratili nic na svých charakterech, dokonce i jiskření meni nimi je stále svěží a čtivé.

Somday (Mercy Thompson) - tuhle quote mám strašně ráda a stejné platí i o knižní obálce. Většina knižního děje Mercy/Adam ship .- co víc si přát...

Moon called (Mercy Thompson) - cover prvního dílu celé série. I on hrál větší roli v tom, že jsem po knize sáhla. Nejdříve v angličtině a pak i o českém překladu.

R.I.P. (Anita Blake) - ani dnes vás neošidím o manipulaci směřovanou do světa Anity Blake. Raději se nebudu rozepisovat, komu patří původní tělo na wallu - to bych tento kousek pak taky mohla hodit do koše...


Vampire chemistry
09 Feb 2014 | Leca | Art | 1 Comments

Muselo to přijít - čekal snad někdo, že bych se tomu mohla vyhnout? Ne? Máte pravdu. Po nakoukání Vampire Academy jsem byla strašně zklamaná. Tak jsem chtěla, aby se mi to líbilo, ale i přesto, že jsem fanda knížek se musím přiklonit ke zdravým kritikům a souhlasit, že ač to bylo srandovní a místy koukatelné, většina byla brak... Další novinkou je moje re-reading knížek o Anitě Blake, které jsem si nakoupila v angličtině bezostyšně se na ně doposud práší... Snad se postupem času prokoušu všemy doposud zveřejněnými díly.

If it is there (Vampire Academy) - strašně milá still z produkce Vampire Academy. Jdná se o opravdu jednoduhé použití fotky - na přání nejmenované osoby. Tak tady to máš a pozor - použij jen na vlastní nebezpečí...

Romitri (Vampire Academy) - neveřili byste jak bylo težké najít použitelnou fotku Danily aka Belikova... Už jsem to pomalu vzdávala, až se mi koutkem oka podařilo dosáhnout na použitý pic. Nakonec jsem s wallem byla spokojenější, než jsem si původně myslela.

Easy (Vampire Academy) - wall se samotou Rose, s tím, že použiju jen filmové fotky, byl taky na snadě - no ne? Nevím proč, ale evokuje mi to jeden můj starší wall se Sophií Bush jako s Rose... Hm, divné.

Kill them (Anita Blake) - další osamocený kousek k Anitě s knižní quote. Nevím proč jsem si umanula, že k manipulacím používám obličej Zoey.


PS creativity
31 Dec 2013 | Leca | Art | 0 Comments

V poslední době jsem hledala inspiraci na mnoha místech - v knihách, seriálech a dokonce (což je u mě nezvyklé) i ve filmech. Dopadlo to tak, že jsem všude posbírala něco málo a s tím jsem pak "čarovala". Své zastoupení tady mají všechny tři zmíněné sekce mého života - v zastoupení s castlem, The Host, Angels and Demons, nebo třeba Vampire Academy.

Kate (Castle) - policejní detektiv, který nejde daleko pro sarkastickou narážku a slovíčkaří se svým "kolegou" spisovatelem. Sriál mě první sérií nadchl, ale postupně to i s ním jde s kvalitou do kytek. Nicméně ještě stále koukatelný.

Hope (Twilight) - Twilight sága byla dlouho mou součástí (ač se zato můžu stydět, je tomu tak)a Aleca s Jasperem nejoblíbenějším párem. Bylo fajn narazit na jejich fotky a připomenout si je...

Stay (The Host) - Kniha se mi líbila, film nebyl tak špatný, ale co tvůrcům neodpustím, je skutečnost, že zapoměli na mou fav scénu. Vykompenzovala jsem to aspoň takto.

Trust (Anita Blake) - ve čtení pilně pokračuji (jak mi to je nsoučasný to-read list dovoluje). Tady je wall k prvnímu dílu s jednou z tamních quotes.

Too young (Angels and Demons) - vážně netuším proč jsem skončila u tohohle výtvoru. Možná proto, že jsem tento film nedávno viděla a nějak mi zůstal v podvědomí...?

Belikov (Vampire Academy) - konečně taky došlo na Dimitriho - ač bych byla raději na Bena a rozhodně raději za Danilovy kratší vlasy... tak to dopadlo, jak to dopadlo. V každém případě kompromis je někdy taky docela fajn - takže krátkovlasý Danila - hm?


Darkness
24 Nov 2013 | Leca | Art | 1 Comments

Na Vampire diaries se dívám už jen kvůli Caroline, Klausovi a Stefanovi... a pak taky ze zvyku. Nikdy jsem nepatřila k velkým shipperům teamu Delena - Elana mi leze krkem a Damon je díl od dílu větší podpapučák. Naopak Car a Stefan se krásně vyvýjejí a spolu s nimi i Klaus nabýrá na několik slibně se prolínajících vrstvách. Ač hlavní hrdinku nemusím, tak jsem team Stelena a pak taky shippuju Claroline - ti dva nemají chubu. Vážně doufám, že jim J. Plec dopřeje několik hot chvilek a následnou epickou EG. V neposlední řadě tady dnes najdete i wall k Vampire Academy (to je ale překvápko, co?!).

Come Home (Vampire Diaries) - Jedna z mých oblíbených Stlena momentů, co se týká této season, protože jsme jich moc neviděli...

However long it takes (Vampire Diaries) - přiznávám bez mučerní - tenhle moment mě dostal do kolen a chtěla poskakovat radostí. Bylo to perfektní, takže jsem prostě musela zapnout PS a scénu znetvořit...

Darkness (Vampire Academy) - jestli má někdo ve stranách jasno, tak je to právě takhle kick-ass hrdinka. Nicméně použitou quote mám strašně ráda a řekla jsem si proč ji nepoužít u Rose.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Next >>

Powered by CuteNews