Green love design
13 Aug 2014 | Leca | Site | 3 Comments

Ani se mi nechce věřit, že jsem si našla čas na změnu looku AŽ po tak dlouhé době. Jindy mám nutkání otevřít Photoshop a následně kódovat a kódovat... Mohla bych se (jako vždy) vymlouvat na nedostatek času  (lenost). Pravdou je, že tentokrát se na DREAMWORLD look s Derekem ohřál tak dloho jednoduše proto, že se mi líbil.  Většinou se na design podívám na druhý den a musím se držet, abych ho nezměnila!

 

 

Něco málo k novému kabátku: Dnes jsem v rádiu zaslechla song Trying not to love you od Nickelbacků. Je to jedna z mých oblíbených a nevím proč jsem si při ní vybavila knihu Present Perfect od , kterou jsem četla pár měsíců zpátky. Každopádně mi tyto jinak nesouvisející věci utkvěly v hlavě ... a jakmile jsem se dostala k notebooku automaticky jsem přemýšlela, jak to graficky zneužít. Výsledkem je zeleno-žlutý design, na kterém jsem použila postavy ze seriálu Teen Wolf - asi jsem se "Dereka" ještě zbavovat neměla. Slečna v popředí má být knižní Amanda (seriálová Lydia). Mužská "polovička" je knižní Noah (seriálový Derek). Těm z vám, kterým nevadí romantické knihy, tento kousek rozhodně doporučuju.

Snad se look líbí a vše funguje (zobrazuje se) tak jak má. Pokud by něco zlobilo - keep me posted! Minulý design najdete, tak jako všechny ostatní (mimochodem, je to rozpačitá sbírka looků a já uvažuju, že se jí potichu zbavím) v site v sekci past.


New section about books
21 Jul 2014 | Leca | Review | 4 Comments

Už nějakou chvíli jsem se chyystala na Dreamworld přesunout moje knižní "recenze". Dnešní krize s cutenews mě k tomu (dalo by se říct) nakopla... Sice je tato stránka z velké většiny o grafice, ale házím sem i povídky a fanfic, tak proč ne i názory na přečtené recenzní výtisky...? Koneckonců název webovek tomu nebrání, ba naopak - psaní pocitů z přečtené knihy je tak trochu sen, takže může být.

 

 

Novou sekci najdete v hlavním levém menu BOOKS REVIEW, kde jsou jednotlivé recenze řazeny podle autorů/autorek knih. V případě, že počinů od jednoho spisovatele je více, následuje technika - řezení dle série a pořadí jednotlivých dílů. Zveřejňované recenzí nebudou pravidelnou a kdoví jak akční záležitostí (hlavní posty se stále budou točit kolem wallpaperů, avatarů, etc.). Naopak bude se jednat o příjemnou vyjímku. Jde spíše o uskladnění myšlenkových pochodů, kterými se můžete inspirovat, nesouhlasit s nimi a nebo si jich vůbec nevšímat...

Prozatím je v sekci seřazeno sedm titulů (čtyři knihy od Richelle Mead, jedna od P. Briggs, jedna od J. Frost a poslední od Ch. Neill). V blízké době bych seznam měla doplnit o další dílo od Neill a následně rozšířit o další autorku, a to I. Andrews...


Game of Thrones
21 Jul 2014 | Leca | Art | 6 Comments

Repostování hned jednoho roku aktualizování není žádná sranda, ale to je tak, když jste zbrklý a smažete si zálohu, kterou jste potřebovali... Takže si dáme repete. Seriál Game of Thrones mě po shlédnutí první série nedostal do kolem - líbil se mi, to jo, ale nebylo to něco, co by ve mě vzbuzovalo mánii. To se stalo až během druhé série díky postavám Jaime a Brienne. Nikdy jsem nepochopila onu divnou poseslon Jonem Snow - který vlastně nic neví. Zato jsem se svezla na favorizování Tyriona nebo třeba Danny. V každém případě momentálně je to jeden z mých fav seriálů u kterého se vyloženě dobře relaxuje.

Mother of dragons (Game of Thrones) - postava, která má strašně zajímavou dějovou linku, ač místi zdlouhavou (kdy už tam dorazí, no nemám pravdu?).

Game of thrones (Game of Thrones) - náhodou jsem narazila na propagační proma (nevím do jaké míry jsou oficiální) letošní season a strašně se mi líbily. Nemohlo to tedy dopadnout jinak, než že jsem je zneužila... muhehe...

King slayer (Game of Thrones) - ach Jaime, rozhodně numero uno postava. Přiznávám, že víc se mi líbít pokrytým bahnem a špínou, ale zatím se mi daří mu odpouštět i tu bílo-zltou a kratší sestřih.

Jaime and Brienne (Game of Thrones) - kdyby to někdo čirou náhodou nepoznal, tak tyhle dva shippujůůů. Jejich putování bylo epické a momentálně se nacházím ve stavu, kdy chci víc...

Lost love (Game of Thrones) -já jim tak fajndila a byla jsem tak zdrcená... Ale na druho ustranu zůstávám hloupě najivní. Drogo byl docela fajn postava, ale chápu, že po jeho boku by Danny nebyla tam, kde je dnes.

Lannisters (Game of Thrones) - myslím, že tuhle jejich hlášk uzná snad každý. A aby se tahle aktuálka obešla bez tohohle tria, to by asi nešlo. Mám je ráda, ač bych se obešla bez "náklonosti" nejmenovaných sourozenců!

Winter is coming (Game of Thrones) - v neposlední řadě ještě profláklejší hláška, kterou zná snad i ten, který seriál nikdy neviděl. A spolu s ní "nesmrtelný" Eddard Stark.


The 100 stories
03 Jun 2014 | Leca | Art | 1 Comments

Letošní season Once upon a time u mě vyšla 50/50. První půle, kdy seděj odehrával v Zeminezemi bycvh klidně oželela - nijak nepropadla kouzlu jejich Petera Pana. Zato Wicked part byla famózní. Bavila mě a já hltala díl za dílem. V letošní jina docela suché sezóně jsem narazila na novinku The 100, co e scify záležitost stvořená na základech knižní předlohy. Kniha je víc jak podprůměrná, ale seriál mě zatím víc než baví... Nutno říct, že nejvíce si užívam postavy, které v knize nebyly nebo jim bylo dopřáno málo prostoru.

Wi will be tested (The 100) - úvodní hláška k celému seriálu, sice delší ale krásně vystihuje atmosféru a představuje seriál sama o sobě.

Octavia (The 100) -postava, která v knize dostala méně prostoru a navíc tam byla vykreslena velmi odlišně. Tu seriálovou si lze oblíbit mnohem snadněji.

In each other (Once Upon a Time) - momentka s Emmou, která mi hned padla do oka. Pokud to měl být první wall s touto postavou, tak právě tato fotka se mi šikla.

Elsa (Once Upon a Time) -tady se svezu s davem. Z konce season jsem byla vyjevená a pozdim očekávám se zadrženým dechem. A po pravdě tak trochu s obavami - po tom, co udělali s Tangled, to taky ani jinak nejde...

Love (Once Upon a Time) - ach, tak jsem REgině tu její šťastnou chvilku přála, a ono zase nic. Bylo to smutné a pro mě nečekané - doufala jsem v happy queen, ale obávám se, že se vrátí zase ta stará známá evil lady.

Storybrooke (Once Upon a Time) - poslední záležitostí je jednoduchost s mými dvěma fav postavami a nějakou still ze seriálu. Není to zrovna dvakrát povedené, ale to není žádný můj wall.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next >>

Powered by CuteNews