Once upon an "evil"
15 Jan 2016 | Leca | Site | 1 Comments

Poslední Kate & Curran look mi nějak přirostl k srdci. Zvykla jsem si na něj a nějak jsem si nedovedla představit, že to na DREAMWORLD mělo vypadat nějak jinak.

Ale ať už se mi look "líbil" sebevíc, tohle jsou grafické stránky a proto jsem se rozhodla pozměnit aspoň header. Kódování jsem moc nedala - původní dvojici vystřídali dvě EVIL sestry, z nichž jedna je mou oblíbenou postavou ze seriálu Once Upon a Time (odkud jsou použitá proma - jen tak btw, kdyby se našel někdo, kdo byl roky v komatu a nevěděl by, odkud jsou Regina a Zelena). Barvy jsou také malinko jiné. Tolik však k mému designovému "čarování". Příště se budu muset polepšit. Asi bych si na změnu looku měla vzít dovolenou a dostatečně dopředu si to zapsat do diáře!

No a proč zrovna Evil queen a Wicked witch? Postupně se mi daří dávat re-watch OUaT a logicky jsem právě v dílech, kde se Zelena pěkně vybarvuje!  *V blízké době snad i nějaká ta Once grafika...*


Happy new year
31 Dec 2015 | Leca | Site | 0 Comments

Doufám, že jste všichni prožili klidné a spokojené svátky s Vašimi nejbližšími a pod stromečkem jste našli přesně to, co jste si přáli! Já Vám přeji jen to nejlepší v nadcházejícím roce a děkuji za to, že se sem stále ještě někdo vrací...


Change of scenery
03 Oct 2015 | Leca | Site | 1 Comments

S právě propukající seriálovou sezónou jsem měla neuvěřitelné dilema, kterým směrem hnát DW desing. Seriálů, které se snažím sledovat (v rámci možností člověka s prakticky neexistujícím volným asem) je opravdu hooodně. Vybírat tak nebylo vůbec nic jednoduchého (nepomohlo ani kafe jedné nekonečně dlouhé noci, kdy má mysl ne a ne usnout).

Byla jsem na tom tak špatně, že jsem propadala panice a chtěla jsem si zahrát marvelovského šíleného vědce a zkřížit několik TV shows dohromady. Naštestí jsem se včas zastavila (každopádně mi podobné obludnosti utkvěly v paměti a neslibuji, že je nebudu ventilovat jiným způsobem) a katastrofě mohlo zabránit jen jedno - se založenýma rukama jsem si stoupla před jednu ze svých knihoven a prohléžela si obálky.

Očima jsem minula mou srdcovku - sérii o kick-ass Kate Daniels. A pak už nebylo co řešit... Stačilo jen najít .psd soubor s neoficiální obálkou k prvnímu dílu, který jsem kdysi stvořila. A řeknu Vám, tak rychle jsem po grafické stránce hotovo neměla snad nikdy(ne že by té práce bylo bůhví kolik)! Barvy se tak nějak vyvinuly samy a stejně tak i kódování, které se zase až tak (oproti minulému looku) nezměnilo. V každém případě to tady opětovně tak nějak přirozeně potemnělo, což lichotí nejen počasí tam venku, ale tomuto webu jako takovému...


Dexter Morgan nostalgia
15 Mar 2015 | Leca | Site | 1 Comments

Ač jsem si světlý design s Jensem Acklesem veeelmi oblíbila, byl to přeci jen zimně laděný look. A protože nám přichází jaro (konečně), bylo načase ho vyměnit. Obvykle mám velký problém s tím, koho umístit na header. Je proto zvláštní, že tomu tak tentokrát nebylo.

Nedávno jsme s kamarády probíraly jak pitomě skončil seriál Dexter... upřímě, myslí si snad někdo, že producenti si s koncem hlavních postav nějak snesitelně vytáhli?! No, nebudu se rozepisovat o sálodlouhé debatě, v každém připadě jedním z jejich důsledků byl můj pomalý rewatch tohoto jinak docela povedeného díla - právě v době, kdy jsem začínala uvažovat nad výmenou DW kabátku... Bylo tedy jen logické zabrousit do krvalých vod tohoto sériového vraha.

Po nekonečném prohledávání googlu a fandomových galerií mi nevím proč nejvíce imponovalo práve použité promo. Ladění barev bylo velmi jednoduché (muhehe) a překvapivě i kódování šlo rychle a od ruky. S výsledným lookem jsem spokojená tak z 50-ti procent, za což může můj NEtalent, nikoli použitý pic. Okay, to by mělo být vše...


<< Previous 1 2 3 4 5 6 Next >>

Powered by CuteNews