Delirious Soul
28 Mar 2018 | Leca | Writings | Full story | 1 Comments

Dny plynou a kolotoč, kterému říkame život, u mě prostě odmítá zpomalit. Stopku pro valící se každodení povinnosti znamenala až chřipka.

Už nějaký ten rok se mi tato nemoc vyhýbala a možná i proto mě tentokrát skolila silnou peckou přímo mezi oči. Týden jsem nebyla schopná zvednou se zvednout z postele, ale dnes už mi zase do skoku. Normálně bych ležérně vplula do všední rutiny, ale kromě vzpomínek na svalovou horečku mi v hlavě uvízla i scéna z neexistující povídky.

Opravdu dlouho jsem nic nenapsala a navíc jsem vždy kroužila ve vodách fanfiction... o to víc se dívím, že se mi scéna v hlavě odehrála. Dokonce ani žánr, který jde z úryvku cítit, mi není blízký. Možná je to pozůstatek chřipkového delíria...

V každém případě to chtělo ven (když to tak vezmu), a proto můžete dobrovolně podstoupit riziko a těch pár řádků si přečíst ve full story.


Fateful Choice 7 - the end
04 Oct 2014 | Leca | Writings | | 3 Comments

Ani se mi neche věřit, že po tolika letech je Fateful Choice konečně dokončená. Za tu dlouhou dobu se stala mou součástí - takovým tím projektem, na kterém Vám záleží, ale ať děláte co děláte, nedokážete si najít dostatek času, abyste se mu mohli naplno věnovat.

Ačkoli byla hlavní linka vymyšlená už před lety a od té doby se nezměnila, k jistým úpravám během vypravování příběhu došlo. Zářným případem je vedlejší postava Jeffa Franka, který se mi tak nějak přikradl z koutka oka do hlavního zorného pole. Myslím, že větší pozornost jsem se mu rozhodla věnovat po tom, co si z něj Angel udělal osobního fackovacího panáka. Jsem si vědoma, že při vysvětlování jeho postavy jsou vidět změny, které povídku malinko narušují, ale v konečném důsledku jsem s tím, co pro příběh udělal a jak se vybarvil smířená.

Další věcí u které jsem váhala byl epilog. Psát ho? Nebo ne? Nakonec jsem podlehla nostalgii a dovolila si to, čemu se většinou vyhýbám a pár řádků na rozloučenou dopsala. Poslední kapitolu si můžete přečíst tady - Fateful choice 7 nebo v sekci Writings. Tímto se tedy s crossoverem BtVS a Bones loučím... A doufám, že si najdu čas na dopisování dalších několik let rozpracovaných věcí, z nichž o některých zatím nikdo ani neví...


Fateful Foice 5 and 6
15 May 2014 | Leca | Writings | | 1 Comments

Dlouho jsem s toutou crossover povídkou nemohla pohnout, až jsem si konečně jedno uřekla - v hlavě toho máš tolik, už tam není místo, je potřeba to ventilovat do wordu - a věřte nebo ne, pomohlo to. Díky níže zmíněnému re-postování přináším hned dvě kapitoly společně.

Pátou kapitolu najdete v sekci writings, nebo tady: Fateful choice 5 a hned na ni navazující šesté pokračování tady: Fateful choice 6. Momentálně mám v laptopu již dopasnou závěrečnou část. Bylo fajn se s tímto dílem pasovat takvou dobu. Původně jsem si myslela, že to bude otázka roku a ono se to malinko protáhlo. Tímto děkuji všem, které ješt neunavilo čekání na mé psaní a taky těm, kteří jso utak hodní a přehlížení velké množstí překlepů...


Broken Soul - chapter one
07 Apr 2013 | Leca | Writings | Full story | 6 Comments


Na grafiku jsem si díky štěněti (ehm, spíše tygrovi, ale i tak miláčkovi) zkrátka nenašla čas. Nicméně po nocích jsem nějakou tu chvíli strávila se svou fantazií, a tak jsem konečně přenesla do wordu první kapitolu nové (avšak už dlouho plánované) The Host povídky. Možná mě popohnalo tak trochu zklamání z filmu a nebo jsem prostě je tyto divné "obrázky" potřebovala dostat z hlavy.
Na jednu stranu jsem ráda, že jsem se dokopala k první kapitole, na stranu druhou mi to připomnělo, že mám rozdělané ještě další dvě fanfiction, které ať už kvůli sobě nebo vyššímu principu prostě během letoška dokončím... (tak berte to jako slib). Pro případ, že by to někoho zajímalo, jedná se o prastarou fanfic - Story about Darkness a crossover BtVS/Bones - Fateful Choice. V případě, že se mi podaří dopsat i tuhle bláznivost, konečně bude čas na tak trochu vlastní tvorbu a spinoff povídky Prophesy... cool wink
Uff, jsou to velká slova a já opravdu doufám, že jim dostojím. Každopádně mezitím se zkuste pohoršit nad tímto. Povídku najdete v sekci writings, nebo tady: Broken soul 1 (úvodní info k povídce najdete ve full story)
 


<< Previous 1 2 Next >>

Powered by CuteNews