Fairytale haze
06 Feb 2016 | Leca | Art | | 1 Comments

Krásné únorové dopoledne. Pár "dní" nazpět jsem se zmínila o grafické Once upon a time aktuálce... A sliby se mají plnit! Zdárně se mi podařilo dosledovat loňskou sezónu (k letošní jsem se bohužel ještě nedostala) a jak už to tak u mě bývá, otevřela jsem PS. Už to bylo nějakou tu doby, kdy jsem dělala nepracovní grafiku... Když se teď na tu směsici nepovedenin zpětně podívám, možná jsem se do nich neměla pouštět. Pchééé!

OUaT Cast (OUaT) - První wall je s většinou hlavních podezřelých z druhé season. Jako vždy z původní myšlenky sešlo a vzniklo něco úplně jiného. Možná proto mi nikdy nejde plnit zadané úkoly přesně podle "návodu".

Ruby (OUaT) - Tuhle postavu nijak zvlášť v lásce nemám, ani její příběh mi nic moc neříká - nicméně se mi líbil shoot. A to evidentne stačilo k tomu, abych vytvořila wallpaper.

Evil sisters (OUaT) -Muhehe, moje oblíbená Regina s její nevyvedenou sestřičkou. Wall, který byl původně vytvořený jako header.

Magic (OUaT) - Podobný wall s Emmou jsem měla už jednou rozdělaný, ale nějak se mi nedařila - barevná kombinace, kompozice obrázků, text... prostě nic (!) blah. Nicméně s pokusem číslo dvě jsem docela spokojená.

Fairytale (BatB) - Manipulace mě vždycky bavily a tohle se nabízelo samo...

Love (BatB) - Neměla jsem v úmyslu začít se dívat na Beauty and the Beast! Když seriál začal, viděla jsem jeden díl a razantně jsem odmítla dále trpět. Ale osud tomu chtěl, že jsem viděla kousek jednoho dílu s příšerným CZ dabingem a mé zvědavé já mi nedalo pokoj, dokud jsem na YT nenašla ukázku v originále. Grrr! Jay má geniální hlas a já si chtěla nakopat, protože mi bylo jasné, že jen kvůli tomu jeho chrapláku se na tu hrůzu budu muset dodívat až do konce. A samozřejmě jsem musela vytvořit i nějaký ten wall, ještě že promo postery mají docela líbivé.


My mad fat diary
02 Nov 2015 | Leca | Art | | 0 Comments

Letošní FFko - ať už bylo jakékoli - si budu pamatovat hlavně díky skvělým chvilkám u deskovek, a pak jen tak mimo řečí díky "novému" seriálu. Dámy a pánové... My mad fat diary. Anglická věc, která má na můj vkus neuvěřitelně málo dílů a rozhodně bych víc než uvítala nejméně dvojnásobnou dávku.

Tato UK věc mi učarovala nejen svým zpracováním a podáním ne zrovna růžového tématu, ale hlavně postavami. Díky prvním sériím Skins a MisFits jsem zvyklá na určitou úroveň britských věcí a MMFD nezklamalo. Naopak líbilo se a plně si zaslouží pozornost dalších diváků. Pokud máte chvilku, zkuste mrknout.

To be continued (MMFD) - Seriál srší fajnovými hláškami, myslím, že na slovní spojení "to be continued" už se nikdy nebudu dívat stejně.

Dear diary (MMFD) - Jedna z mála profilových fotek, která krásně reprezentuje dinamiku seriálu. Nenašl jsem důvod ji nepoužít.

Rae and Finn (MMFD) - Ach, to bych nebyla já, abych neuděla aspoň jeden couple wallpaper. Celkově jsem v seriálu milé páry, ale tak R/F je topka...


Art autumn theorie
07 Oct 2015 | Leca | Art | | 1 Comments

Nová seriálová sezóna začala a jak už to tak semnou prostě je - nestíhám. To znamená, že z letošních kousků jsem stihla nakoukat maximálně tak jeden-dva díly The Big Bang Theory. Ále, to neznamená, že zůstanu pozadu s grafikou, která je potažmo mým před-letním konspiračním preview, což je reakcí na šokující zakončení loňských sezón.

 WTF momentů u mě až tak moc nebylo (začínám si myslet, že je to se mnou podobně jako s dětmi v Příšerkách: "věk nevinnosti se zkracuje...") Nicméně graficky se dal velmi dobře zpracovat konec minulé série Once Upon a Time. A - jakožto mou velkou seriálovou srdcovku-  nemohla jsem si odpustit aspoň jeden wall k Supetraturalu...

Waiting (OUaT) - Emmu mám jako postavu docela ráda, není to Evil Queen, ale v letošní season tam cítím veliký potenciál...

Dark Swan (OUaT) - I druhý kousek je k OUaT a možné transformaci v "Dark Swan". Jen představa tria Regina, Rumpl a Dark Swan a tetelím se radostí... *sorry Hook*

Carry On (SN) - Hmf, scénaristi by tehnle seriál mohli psát třeba jen pro jednu lokaci a jednu obludu, ale pokud tam bude Dean, budu se na to dívat a to jakože fast ráda!


Buffy slays back
17 May 2015 | Leca | Art | | 0 Comments

Nedávno jsem se dostala do diskuze, kde přišla řeč na oblíbené seriály z dob, kdy jsem posedávala ve školní lavici na základce. A ani se mi nechce věřit, že velká většina mých mudlovských přátel zmínila Buffy the vampire slayer. Páni, až mi vyrazilo dech, jaké mám cool kamarády... Tedy až do chvíle, kdy jsme se dostali ke konci třetí série a velká většina z nich byla přesvědčena, že tím seriál skončil. Shame on them. *hihi*

Mou whedon-geek-ovskou povinností bylo jejich celoživotní klam rozprášit... a jak jinak, než nabídkou společného promítání (muhehe). Čas však dovolil jen úzký výběr dílů, ale má snaha byla odměněna jejich zájmem a já můj exterňák se při sdílení docela zapotil. S pocitem vykonání dobrého skutku mě popadla nostalgie a v takovémto stavu je záhodno zapnout PS. Na výsledky se můžete podívat níže...

Slayer (BtVS) - Promo fotka k první sérii, dalo by se říct jedna z těch nejzákladnějších kamenů a já ji ani jednou nezneužila... Tohle beru jako takovou pidi nápravu.

Forever (BtVS) - Ach, jeden z mých oblýbených dílů z páte season. Jako hrdý bangel fanoušek jsem si dovolila si připomenout jejich epic moment:

I can stay in town as long as you want me.
 

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Next >>

Powered by CuteNews