Delirious Soul
28 Mar 2018 | Leca | Writings | Full story | 1 Comments

Dny plynou a kolotoč, kterému říkame život, u mě prostě odmítá zpomalit. Stopku pro valící se každodení povinnosti znamenala až chřipka.

Už nějaký ten rok se mi tato nemoc vyhýbala a možná i proto mě tentokrát skolila silnou peckou přímo mezi oči. Týden jsem nebyla schopná zvednou se zvednout z postele, ale dnes už mi zase do skoku. Normálně bych ležérně vplula do všední rutiny, ale kromě vzpomínek na svalovou horečku mi v hlavě uvízla i scéna z neexistující povídky.

Opravdu dlouho jsem nic nenapsala a navíc jsem vždy kroužila ve vodách fanfiction... o to víc se dívím, že se mi scéna v hlavě odehrála. Dokonce ani žánr, který jde z úryvku cítit, mi není blízký. Možná je to pozůstatek chřipkového delíria...

V každém případě to chtělo ven (když to tak vezmu), a proto můžete dobrovolně podstoupit riziko a těch pár řádků si přečíst ve full story.


Hiatus NO more...
08 Feb 2018 | Leca | Site | | 0 Comments

Ani se mi neche věřit, že DREAMWORLD celý rok spal... "Nečekaná" odmlka se sem vetřela a pomalu začala spřádat pavučiny, až vše zapadlo prachem a měsíc po měsíci bylo těžší a těžší web oprášit.

Můj život se posunul o kapitolu dál. Studentská single a nevázaná část života se otočila o 180 stupňů. Volného času bylo (s svým způsobem stále je) málo. Operuji s tím, co mám. Ale kuš se stýskáním si! DW má nový design, a to může znamenat jen lepší zítřky, no ne?

Nebudu nic slibovat a nebo si tiše přát. Jsem rozhodnuta si stůj co stůj vyšetřit trochu čas na grafiku (nepracovní!!!) a věci s ní spojené. Daří se mi plnit má předsevzetí - statečně se držím plánu na Goodreads. Teď jsou na řadě seriály. A po jejich shlédnutí by mohla být načerpána nějaká ta inspirace k tvorbě wallpaperů.

Co se týká vysvětlení headeru - vlastně ani žádné nemám. Nejedná se o žádnou knihu či seriál. Vlastně je to jen myšlenka, která si žije vlastním životem. Každý si tam může najít to své...


Fairytale haze
06 Feb 2016 | Leca | Art | | 1 Comments

Krásné únorové dopoledne. Pár "dní" nazpět jsem se zmínila o grafické Once upon a time aktuálce... A sliby se mají plnit! Zdárně se mi podařilo dosledovat loňskou sezónu (k letošní jsem se bohužel ještě nedostala) a jak už to tak u mě bývá, otevřela jsem PS. Už to bylo nějakou tu doby, kdy jsem dělala nepracovní grafiku... Když se teď na tu směsici nepovedenin zpětně podívám, možná jsem se do nich neměla pouštět. Pchééé!

OUaT Cast (OUaT) - První wall je s většinou hlavních podezřelých z druhé season. Jako vždy z původní myšlenky sešlo a vzniklo něco úplně jiného. Možná proto mi nikdy nejde plnit zadané úkoly přesně podle "návodu".

Ruby (OUaT) - Tuhle postavu nijak zvlášť v lásce nemám, ani její příběh mi nic moc neříká - nicméně se mi líbil shoot. A to evidentne stačilo k tomu, abych vytvořila wallpaper.

Evil sisters (OUaT) -Muhehe, moje oblíbená Regina s její nevyvedenou sestřičkou. Wall, který byl původně vytvořený jako header.

Magic (OUaT) - Podobný wall s Emmou jsem měla už jednou rozdělaný, ale nějak se mi nedařila - barevná kombinace, kompozice obrázků, text... prostě nic (!) blah. Nicméně s pokusem číslo dvě jsem docela spokojená.

Fairytale (BatB) - Manipulace mě vždycky bavily a tohle se nabízelo samo...

Love (BatB) - Neměla jsem v úmyslu začít se dívat na Beauty and the Beast! Když seriál začal, viděla jsem jeden díl a razantně jsem odmítla dále trpět. Ale osud tomu chtěl, že jsem viděla kousek jednoho dílu s příšerným CZ dabingem a mé zvědavé já mi nedalo pokoj, dokud jsem na YT nenašla ukázku v originále. Grrr! Jay má geniální hlas a já si chtěla nakopat, protože mi bylo jasné, že jen kvůli tomu jeho chrapláku se na tu hrůzu budu muset dodívat až do konce. A samozřejmě jsem musela vytvořit i nějaký ten wall, ještě že promo postery mají docela líbivé.


Once upon an evil...
15 Jan 2016 | Leca | Site | | 2 Comments

Poslední Kate & Curran look mi nějak přirostl k srdci. Zvykla jsem si na něj a nějak jsem si nedovedla představit, že to na DREAMWORLD mělo vypadat nějak jinak.

Ale ať už se mi look "líbil" sebevíc, tohle jsou grafické stránky a proto jsem se rozhodla pozměnit aspoň header. Kódování jsem moc nedala - původní dvojici vystřídali dvě EVIL sestry, z nichž jedna je mou oblíbenou postavou ze seriálu Once Upon a Time (odkud jsou použitá proma - jen tak btw, kdyby se našel někdo, kdo byl roky v komatu a nevěděl by, odkud jsou Regina a Zelena). Barvy jsou také malinko jiné. Tolik však k mému designovému "čarování". Příště se budu muset polepšit. Asi bych si na změnu looku měla vzít dovolenou a dostatečně dopředu si to zapsat do diáře!

No a proč zrovna Evil queen a Wicked witch? Postupně se mi daří dávat re-watch OUaT a logicky jsem právě v dílech, kde se Zelena pěkně vybarvuje!  *V blízké době snad i nějaká ta Once grafika...*


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next >>

Powered by CuteNews