In fairytale haze
06 Feb 2016 | Leca | Art | 1 Comments

Krásné únorové dopoledne. Pár "dní" nazpět jsem se zmínila o grafické Once upon a time aktuálce... A sliby se mají plnit! Zdárně se mi podařilo dosledovat loňskou sezónu (k letošní jsem se bohužel ještě nedostala) a jak už to tak u mě bývá, otevřela jsem PS. Už to bylo nějakou tu doby, kdy jsem dělala nepracovní grafiku... Když se teď na tu směsici nepovedenin zpětně podívám, možná jsem se do nich neměla pouštět. Pchééé!

OUaT Cast (OUaT) - První wall je s většinou hlavních podezřelých z druhé season. Jako vždy z původní myšlenky sešlo a vzniklo něco úplně jiného. Možná proto mi nikdy nejde plnit zadané úkoly přesně podle "návodu".

Ruby (OUaT) - Tuhle postavu nijak zvlášť v lásce nemám, ani její příběh mi nic moc neříká - nicméně se mi líbil shoot. A to evidentne stačilo k tomu, abych vytvořila wallpaper.

Evil sisters (OUaT) -Muhehe, moje oblíbená Regina s její nevyvedenou sestřičkou. Wall, který byl původně vytvořený jako header.

Magic (OUaT) - Podobný wall s Emmou jsem měla už jednou rozdělaný, ale nějak se mi nedařila - barevná kombinace, kompozice obrázků, text... prostě nic (!) blah. Nicméně s pokusem číslo dvě jsem docela spokojená.

Fairytale (BatB) - Manipulace mě vždycky bavily a tohle se nabízelo samo...

Love (BatB) - Neměla jsem v úmyslu začít se dívat na Beauty and the Beast! Když seriál začal, viděla jsem jeden díl a razantně jsem odmítla dále trpět. Ale osud tomu chtěl, že jsem viděla kousek jednoho dílu s příšerným CZ dabingem a mé zvědavé já mi nedalo pokoj, dokud jsem na YT nenašla ukázku v originále. Grrr! Jay má geniální hlas a já si chtěla nakopat, protože mi bylo jasné, že jen kvůli tomu jeho chrapláku se na tu hrůzu budu muset dodívat až do konce. A samozřejmě jsem musela vytvořit i nějaký ten wall, ještě že promo postery mají docela líbivé.


Once upon an "evil"
15 Jan 2016 | Leca | Site | 1 Comments

Poslední Kate & Curran look mi nějak přirostl k srdci. Zvykla jsem si na něj a nějak jsem si nedovedla představit, že to na DREAMWORLD mělo vypadat nějak jinak.

Ale ať už se mi look "líbil" sebevíc, tohle jsou grafické stránky a proto jsem se rozhodla pozměnit aspoň header. Kódování jsem moc nedala - původní dvojici vystřídali dvě EVIL sestry, z nichž jedna je mou oblíbenou postavou ze seriálu Once Upon a Time (odkud jsou použitá proma - jen tak btw, kdyby se našel někdo, kdo byl roky v komatu a nevěděl by, odkud jsou Regina a Zelena). Barvy jsou také malinko jiné. Tolik však k mému designovému "čarování". Příště se budu muset polepšit. Asi bych si na změnu looku měla vzít dovolenou a dostatečně dopředu si to zapsat do diáře!

No a proč zrovna Evil queen a Wicked witch? Postupně se mi daří dávat re-watch OUaT a logicky jsem právě v dílech, kde se Zelena pěkně vybarvuje!  *V blízké době snad i nějaká ta Once grafika...*


Happy new year
31 Dec 2015 | Leca | Site | 0 Comments

Doufám, že jste všichni prožili klidné a spokojené svátky s Vašimi nejbližšími a pod stromečkem jste našli přesně to, co jste si přáli! Já Vám přeji jen to nejlepší v nadcházejícím roce a děkuji za to, že se sem stále ještě někdo vrací...


My mad fat diary
02 Nov 2015 | Leca | Art | 0 Comments

Letošní FFko - ať už bylo jakékoli - si budu pamatovat hlavně díky skvělým chvilkám u deskovek, a pak jen tak mimo řečí díky "novému" seriálu. Dámy a pánové... My mad fat diary. Anglická věc, která má na můj vkus neuvěřitelně málo dílů a rozhodně bych víc než uvítala nejméně dvojnásobnou dávku.

Tato UK věc mi učarovala nejen svým zpracováním a podáním ne zrovna růžového tématu, ale hlavně postavami. Díky prvním sériím Skins a MisFits jsem zvyklá na určitou úroveň britských věcí a MMFD nezklamalo. Naopak líbilo se a plně si zaslouží pozornost dalších diváků. Pokud máte chvilku, zkuste mrknout.

To be continued (MMFD) - Seriál srší fajnovými hláškami, myslím, že na slovní spojení "to be continued" už se nikdy nebudu dívat stejně.

Dear diary (MMFD) - Jedna z mála profilových fotek, která krásně reprezentuje dinamiku seriálu. Nenašl jsem důvod ji nepoužít.

Rae and Finn (MMFD) - Ach, to bych nebyla já, abych neuděla aspoň jeden couple wallpaper. Celkově jsem v seriálu milé páry, ale tak R/F je topka...


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Next >>

Powered by CuteNews